چرا اوج فراز بیهق؟
 • استفاده از تكنسين هاي با تجربه
 • بكارگيري تجربيات چندين ساله در تعميرات و خدمات پس از فروش
 • خدمات حرفه اي و پيوسته با نرم افزار هاي مديريتي سرويس و نگهداري
 • هماهنگي هاي لازم با مديران ساختمان و آموزشهاي اوليه ‌پيرامون سرويس
 • ارائه آموزش تكنيكهاي در حال كار با شركت با متد روز و استاندارد هاي روز
 • ارائه خدمات 24 ساعته به هتل آپارتمانها و برجهاي مسكوني
 • هدفمند سازي سرويس در جهت ارائه مشتري مدار
اطلاعات تماس:
 • آدرس:مشهد، بلوار ملک آباد، ملک آباد 7،
  خیابان فرهاد 24، ساختمان هنر، طبقه اول،
  واحد 11
 • شماره تماس: 09156206306
 • ایمیل:info@owjlift.com

مشاوره خرید کالا، انتخاب تجهیزات و تحویل استاندارد آسانسور

بی شک از اولین سوال هایی که به هنگام طراحی و اجرای آسانسور یک پروژه ساختمانی به ذهن خطور می کند ، خرید آسانسور از شرکتی است که دارای مجوز طراحی و مونتاژ معتبر از وزارت صنایع و معادن  باشد و بتواند با مشاوره عالی و تخصصی در خرید کالا و انتخاب تجهیزات و تحویل استاندارد، لذت داشتن یک آسانسور ایمن و زیبا در عین حال متناسب با استاندارد های روز دنیا را برای استفاده کنندگان آن به ارمغان آورد.

آسانسور (حمل و نقل عمودی) قلب یک ساختمان است و بیشترین نقش را در رفت و آمد افراد در مجتمع های مسکونی یا تجاری دارد، آسانسور را به یکی از چالش های مهم برای مهندسان معمار در زمان طراحی ساختمان های بلند مرتبه کرده است.

در واقع آسانسور وسیله ای است که پس از نصب آن در ساختمان، بیشترین نقش را در جلب رضایت مالکین و یا ساکنان آن می تواند داشته باشد. بنابراین انتخاب درست یک شرکت آسانسور برای مشاوره و انتخاب مشخصات فنی متناسب با کاربری و موقعیت ساختمان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

پیشنهاد میشود مقاله " عوامل مهم در انتخاب آسانسور "را مطالعه کنید


در کل می توان گفت تلاش برای همکاری و همفکری با یک مشاور، استفاده قستمی از کار است که کارفرما یا سرمایه گذار ساختمان در آن تخصص یا دانش فنی ندارد و نیازمند به کارگیری افراد متخصص ومشاوره در امر خرید کالا و تجهیزات مربوط به آسانسور هستند. طبیعی است که این افراد با تجربه و دانش فنی که دارند به راحتی قادر خواهند بود پاسخگوی سوالاتی به وجود آمده در طی مراحل کار نیز باشند.

بسیار بهتر است که مشاوران از همان شروع پروژه، یعنی زمانیکه ایدۀ ایجاد یک آسانسور در حال شکل گرفتن است، در کنار شما باشند. این کار موجب میشود از همان ابتدا مانع اشتباهات طراحی و نظارت در زمان اجرا و بهره برداری شوند.

مزیت بهره جستن از مشاوره یک شرکت معتبر آسانسور این است که، با توجه به نوع پروژه و در نظر گرفتن موقعیت ساختمان، تعداد واحد در هر طبقه، تعداد طبقات، ظرفیت کابین براساس ابعاد چاله، بسته به نیاز کارفرما و در عین حال مقرون به صرفه وکاربردی؛ آسانسوری با توجه به شرایط به شما پیشنهاد خواهد شد که سالیان طولانی با اطمینان خاطر از آن استفاده کنید.

پیشنهاد میکنم با سنسورهای کاربردی ایمنی در آسانسو آشنا شوید: >>> ایمنی آسانسور (سنسورها)


 
شركت فنـی مهندسـی اوج فـراز بیـهق با مجوز طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و معادن، عضویت رسمی اتحادیه برق، الکترونیک و آسانسور مشهد، با بهره‌گیری از پرسنل مجرب و متخصص و با بیش از ده سال سابـقه؛ مفتخر به ارائه خدمـات مشاوره، ساخت، مونتاژ، تعمیر و نگهداری انواع آسانسور و پله‌برقی در سراسر کشور می‌باشد.

همچنین ، این شرکت به عنوان نماینده رسمی خدمات فروش، نصب، سرویس و نگه داری پکهای آسانسور و پله برقی دو برند معتبر METRON آلمان و پله برقی DELSO با تکنولوژی آلمان) را ارائه می‌دهد.

مطالب دیگر


نکات مهم و ضروری در انتخاب و خرید آسانسور
1397/02/19

قبل از انتخاب آسانسور و اقدام به خرید، بایستی مطالعات نیازسنجی مربوطه توسط خریداران یا نمایندگان مطلع آنها در خصوص مشخصات فنی و قیمت آسانسورها در ارتباط با محل مورد استفاده و نوع سرویس مورد انتظار و گ...


ادامه نوشته


الزامات ایمنی، بهداشت و محیط زیست در ساخت و سازها و پروژه های عمرانی
1396/11/30

 صنعت ساختمان بعنوان یکی از صنایع مهم و مادر که بخش عظیمی از صنایع کشور را به خدمت خودگرفته ، از جایگاهی ویژه درمیان صنایع برخوردار است .لیکن آنچه ازنظر HSE و کارشناسان HSE صنعت ساختمان سازی را م...


ادامه نوشته


رفع روغن ریزی موتور
1397/09/13

شرکت اوج فراز بیهق با سالها تجربه در صنعت آسانسور و پله برقی، همکاری با متخصصین فنی با ارائه خدمات سرویس و نگهداری آسانسور موجب افزایش عمر آسانسور ساختمان شما، کاهش هزینه های نگهداری و تعمیر، آسایش و...


ادامه نوشته


خوردگی وفرسودگی سیم بکسل وتعویض آن
1397/09/10

سیم بکسل یکی از اصلی ترین قطعات آسانسورهای کششی می باشد. دلایل بسیاری در انتخاب ساختار مناسب سیم بکسل آسانسوری موثر هستند. در صورت خرابی و خوردگی سیم بکسل آسانسور بهتر است به توصیه متخصصان فنی و کارشن...


ادامه نوشته


نماد های رایج در پلان ساختمان
1397/06/25

 ( جهت نقشه، کد ارتفاعی، داکت، کمد دیواری…)ضرورت آشنایی با پلان معماری ساختمان برای آشنایی با نقشه خوانی ساختمان ابتدا باید علایم اولیه موجود در پلان را یاد بگیریم .هر فردی بدون نیاز به دانش...


ادامه نوشته