چرا اوج فراز بیهق؟
 • استفاده از تكنسين هاي با تجربه
 • بكارگيري تجربيات چندين ساله در تعميرات و خدمات پس از فروش
 • خدمات حرفه اي و پيوسته با نرم افزار هاي مديريتي سرويس و نگهداري
 • هماهنگي هاي لازم با مديران ساختمان و آموزشهاي اوليه ‌پيرامون سرويس
 • ارائه آموزش تكنيكهاي در حال كار با شركت با متد روز و استاندارد هاي روز
 • ارائه خدمات 24 ساعته به هتل آپارتمانها و برجهاي مسكوني
 • هدفمند سازي سرويس در جهت ارائه مشتري مدار
اطلاعات تماس:
 • آدرس :مشهد، بلوار ملک آباد، ملک آباد 7،
  خیابان فرهاد 24، ساختمان هنر، طبقه اول،
  واحد 11
 • شماره تماس : 09156206306
 • ایمیل ما :info@owjlift.com

خدمات تعمیرات آسانسورهای قدیمی و بازسازی کابین آسانسور

با توجه به قدمت حضور آسانسور در ایران، خدمات تعمیرات آسانسورهای قدیمی و تغییر تزئینات کابین  در بسیاری از ساختمان ها و مراکز مجهز به آسانسور که به چند دهه هم می رسد، کاملا طبیعی می باشد. به این صورت که علاوه بر نیاز به سرویس و تعمیرات ماهانه که لازمه ی محافظت جانی و مالی ساکنین ساختمان است،  بلکه نوع طراحی و تزئینات کابین که طی مرور زمان مستعمل و قدیمی می شود ، نیز نیاز به تغییرات اساسی خواهد داشت .

در عین حال هم باید در نظر داشت که آسانسور  از تجهیزات ارزشمند و گرانبهای یک ساختمان است که طراحی و نصب آن نیازمند برنامه ریزی درست توسط متخصصان فنی این امر دارد. همچنین لوازم و قطعات استفاده شده در آن نیز دارای عمر مفیدی هستند.به این معنی که با همه مراقبت های دوره ای و سرویس به موقع آسانسور، باز هم زمان انقضای لوازم و تجهیزات به آخر خواهد رسید .البته این واقعیت را نمی شود ندیده گرفت که هم از نقطه نظر اجرایی و هم اقتصادی اصلا  تعویض آسانسور کار آسانی نخواهد بود.


آسانسور از جمله وسایل نقلیه ای است  که کنترل آن و حرکت و توقف آن توسط یک سیستم صورت می گیرد و فرد هیچ نقشی در آن ندارد. بنابراین آسانسور باید از نظر ایمنی ، کارآیی قابل اطمینان باشد . آسانسور های قدیمی معمولا نه تنها ظاهر زیبایی با توجه به پیشرفت صنعت آسانسور نداشته اند، بلکه از نظر فنی نیز قابل مقایسه با نسل جدید آسانسور نیستند. بازسازی و خدمات تعمیرات آسانسورهای قدیمی و تغییر تزئینات کابین این قابلیت را به وجود می آورند که با استفاده از امکانات موجود  ،نتیجه بهتری در جهت امنیت و راحتی و زیبایی به دست آید. و هزینه ای که از این طریق لحاظ میشود نیز قابل توجیه خواهد بود.


برای اینکه یک آسانسور کامل داشته باشیم ، داشتن سه فاکتور یا قابلیت بسیار مهم است:

 •  ایمن بودن  (تنظیم  نمودن پارامترهای کنترلی که دارای تاییدیه های تست های نمونه هستند .)
 • قابل اطمینان بودن (طراحی دقیق  مهندسی در گزینش و اجرا وساخت  قطعات و همینطور استفاده ازتجهیزات مطابق با استانداردهای EN-81 و بر اساس مقررات ملی ساختمان )
 • نحوه عملکرد آن ( چگونگی ونحوه اجرا ومونتاژ ونصب قطعات، توجه به راحتی در هنگام استفاده و زیبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله "نکات مهم و ضروری در خرید آسانسور" را مطالعه کنید.
 
کارشناسان  ما در شرکت اوج فراز بیهق با ارائه مشاوره در زمینه خدمات تعمیرات آسانسورهای قدیمی و تغییر تزئینات کابین  با استفاده از بروزترین تجهیزات و لوازم مدرن ،آسایش و امنیت ، راحتی و زیبایی را برای شما فراهم می کنند.

مزایای خدمات تعمیر آسانسورهای قدیمی و تغییر تزئینات کابین می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • با توجه به تغییراتی که در آسانسور ایجاد شده در هزینه های آن  مانند سرویس ونگهداری دوره ای آن  کاهش قابل ملاحظه ای ایجاد می شود.
 • سطح ضریب ایمنی افراد در کابین آسانسور بالا می رود و از نظر بالارفتن  ضریب اطمینان و  ایمن بودن در آسانسور پیشرفت چشم گیری به وجود خواهد آمد .
 • آسانسور از نظر فنی وزیبایی ظاهری کاملا به روز خواهد شد . باعث بهتر شدن پارامتر های ترافیکی داخل آن خواهد شد .
 • از سر و صدای داخل کابین کاسته می شودو در هزینه های مصرف برق نیز کاهش ایجاد می شود
 • ...

در نتیجه ارائه  خدمات تعمیرات آسانسورهای قدیمی وتغییر تزئینات کابین ، راه حلی مناسب برای استفاده بهتر و راحتتر از آنها خواهد بود و با نصب سیستم های بروز شده می توان قابلیت دسترسی به  تجهیزات ودرصد ایمنی را افزایش داد و همینطور  مقدار مصرف انرژی را نیز کاهش داد ودر عین حال از داشتن آسانسوری شیک و با تزئینات کابین جدید لذت برد .برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت اوج فراز بیهق تماس بگیرید.


مطالب دیگر


معرفی راهکارهای ایمنی در آسانسور
1397/02/17

مبحث ایمنی یکی از مقولات مهم در مباحث ساختمان می باشد و صنعت آسانسور نیز از این مقوله مستثنی  نیست ، بنابراین امروزه مهندسین در کنار طراحی و توجه به زیبایی و کاربرد انواع آسانسور به مبحث ایمنی ای...


ادامه نوشته


عجیب ترین و جذاب ترین آسانسورهای جهان
1397/05/09

آسانسور  بایلونگ به معنای هزار اژدها که در کوه های zhangjijie  به طور 1070 فوت واقع شده است. (عکس فوق) این آسانسو شیشه ای در زمان 2 دقیقه ارتفاع صخره را پیموده و منظره ی بی نظیری از طبیعت چی...


ادامه نوشته


انواع آسانسور و طبقه بندی آنها
1396/12/23

یک آسانسور، نوعی از تجهیزات حمل و نقل عمودی است کهبطور موثر اشخاص یا کالا را بین طبقات در یک ساختمان، کشتی یا سازه های دیگر بالایا پایین می برد. آسانسورها به طور کلی توسط موتورهای الکتریکی کار می...


ادامه نوشته


سنسور overload دیجیتال (تشخیص اضافه بار)
1397/04/10

سنسور اورلود آسانسور سیستمی است که در صورت وجود اضافه بار بیشتر از حد مجاز معین شده برای کابین ، فعال شده و مانع از حرکت آسانسور شده و از اتقاقات ناشی از آن جلوگیری به عمل می آورد.و طبق استانداردهای ب...


ادامه نوشته


سنسور پرده ای درب کابین آسانسور
1397/04/10

با توجه با کاربرد فراوان آسانسور در شکل زندگی امروزی ، طبیعی است که توجه به تجهیزات ایمنی آسانسور از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد و روز بروز پیشرفت قابل ملاحظه تری داشته باشند. از قطعات ایمنی آسانسور س...


ادامه نوشته